Przejdź do treści

ASFALT NA ZIMNO W WORKACH CENA

Ubytki w nawierzchni drogowej pojawiają się niemal z taką samą częstotliwością, jak nowi kierowcy na drodze. Nic więc dziwnego, że budowlańcy i ekipy remontowe mają non stop ręce pełne roboty. Metod naprawiania ubytków w drodze jest wiele, a najsłynniejszą i najczęściej wykorzystywaną jest kładzenie masy asfaltowej na zimno.

Najprościej rzecz omawiając, mieszanka taka składa się z asfaltowego lepiszcza, kruszywa mineralnego oraz wypełniacza. W zależności od potrzeb stosowane są rozmaite typy takich mieszanek, różniących się głównie składem. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wysokiej jakości masy bitumiczne mają główne zastosowanie w budownictwie drogowym. Podstawowym obszarem zastosowania emulsji asfaltowych są roboty utrzymaniowe, do których zaliczamy naprawy cząstkowe i powierzchniowe utrwalanie.

Jeśli interesują Państwa cena masy bitumicznej, serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasz wykwalifikowany personel udzieli także porad dotyczących wyboru produktu odpowiadającego zapotrzebowaniu, cen, sposobu użytkowania czy terminu dostawy mieszanek asfaltowych. Technologia układania asfaltu na zimno jest stosunkowo prosta i szybka. Pierwszym jej etapem jest staranne oczyszczenie uszkodzonego miejsca i usunięcie fragmentów niezwiązanych z podłożem oraz piasku czy pyłu. Silnie zanieczyszczone miejsca wymagają wcześniejszego zwilżenia (tutaj najlepiej sprawdzi się emulsja asfaltowa).

Na powyższym zdjęciu możemy zauważyć wewnętrzną spójność asfaltu. Sprawia to że bardzo szczelnie wypełnia on ubytki i pozwala użytkować powierzchnię drogową jeszcze przez długi czas. Produkujemy i sprzedajemy ASFALT NA ZIMNO QPR 2000 worek 25 kg – do układania, wypełniania ubytków w drogach, cho…

Z tego względu wszyscy Użytkownicy serwisu panoramafirm.pl mają zagwarantowane najwyższe standardy ochrony prywatności. Jako administrator danych dba o bezpieczeństwo udostępnionych przez Użytkowników danych. Dane udostępniane w serwisie internetowym panoramafirm.pl są wykorzystywane w celu realizacji doniosłego interesu społecznego, tj. Zapewnieniu ogółowi społeczeństwa powszechnego i bezpłatnego dostępu do danych przedsiębiorców działających na rynku polskim, a także umożliwienia łatwego nawiązania kontaktu z przedsiębiorcami. Materiał ten jest odporny na działanie temperatury, więc można z niego korzystać niezależnie od pory roku, ważne jednak, by wybierać wysokiej jakości mieszanki od sprawdzonych producentów.

Produkt ten wnika głęboko w podłoże, wiąże drobiny kurzu i schnie szybciej od zwykłych środków gruntujących. Po całkowitym wyschnięciu gruntownika można rozpocząć wbudowanie mieszanki mineralno-asfaltowej . Dzięki swoim szczególnym właściwościom, które czynią ją niezależną od warunków atmosferycznych Mieszanka mineralno-asfaltowa może być używana prawie przez cały rok. Deszcz, wilgoć i niewielki mróz nie powinny przeszkadzać w wykonywaniu pilnych prac. Jedynie w przypadku temperatur poniżej – 5° C należy zaprzestać pracy. Warstwy z mieszanki mineralno-asfaltowej na zimno można wykonywać na istniejących konstrukcjach nawierzchni i na nowo wykonywanych warstwach z mieszanek mineralno-asfaltowych (warstwy wiążące).