Przejdź do treści

Drukarka Canon to sprzęt wybierany do wydruków kolorowych grafik

Drukarka laserowa wymaga inwestycji większej sumy pieniędzy niż drukarka atramentowa. Jednak w tym przypadku za ceną często przemawia jakość oraz szybkość działania. Z reguły ma również większe gabaryty, warto wiedzieć również, że tonery wykorzystywane w drukarkach laserowych są bardziej wydajne. Dzierżawa urządzeń biurowych to korzystne rozwiązanie zarówno dla małych, jak i dużych firm. Firma prowadzi na terenie województwa pomorskiego wynajem drukarek na korzystnych warunkach.

Proponujemy również wynajem długoterminowy urządzeń biurowych, czyli ofertę wynajmu drukarek poleasingowych. Jest ona korzystna dla agency, które mają duże zapotrzebowanie na sprzęt biurowy i chcą zminimalizować jednorazowy koszt całego wyposażenia. Wykonywanie prac biurowych bez użycia specjalistycznego sprzętu w dzisiejszych czasach jest właściwie niemożliwe.

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą ploterów, urządzeń biurowych zapraszamy do kontaktu. Swoje usługi świadczymy nie tylko na terenie Gdańska, ale również Gdyni i okolicznych miejscowości. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze optymalnego rozwiązania. Wybierając drukarkę lub urządzenie wielofunkcyjne, należy zdecydować się, czy preferujemy drukarski laserowe czy też atramentowe. Drukarki i skanery znajdują się w asortymencie wielu znanych i docenianych na całym świecie producentów tego typu sprzętu. Wystarczy zwrócić uwagę na propozycje na przykład od Arialtonery, Amidruk, Toshiba czy Accura.

Merytorycznie wskazuje wybór odpowiedniego urządzenia, wyłącznie w oparciu o dane techniczne produktów. Chcielibyśmy potwierdzić, że po drugiej stronie siedzi człowiek, dlatego prosimy o potwierdzenie, że nie jesteś robotem. Dbamy o Twoje bezpieczeństwo i jakość naszych usług.

Lubię psychologię, fascynuje mnie świat idei i matematycznej abstrakcji. Ciekawią mnie ludzie oraz ich sposoby interpretowania świata. W naszej ofercie są też oczywiście modele pośrednie. Dla małych agency powinno to wystarczyć na długie lata pracy.

Wyjątkową popularnością i wieloma dobrymi opiniami cieszy się urządzenie wielofunkcyjne DeskJet 2710e Wi-Fi. Po pierwsze można skorzystać z usługi HP Instant Ink. Po drugie obsługuje łączność bezprzewodową oraz pozwala korzystać z zalet aplikacji HP Smart. Oprócz drukowania umożliwia też skanowanie i kserowanie. Praktycznym rozwiązaniem są skróty klawiszowe dostępne na obudowie, które mogą działać z Dyskiem Google oraz DropBoxem. Ciekawostką jest też mobilne wysyłanie faksów, korzystając ze smartfona.

Jeśli jednak w drukowanym dokumencie pojawi się kolorowa grafika, tempo druku może znacząco zmaleć. Szybkość druku może wynosić od kilku do kilkudziesięciu stron w zależności od zaawansowania urządzenia. Do użytku domowego wystarczy sprzęt drukujący do 10 stron dokumentów na minutę. W przypadku zastosowań firmowych i profesjonalnych, warto zainwestować w szybszą drukarkę. Także drukarka Canon to sprzęt chętnie wybierany zwłaszcza do wydruków kolorowych grafik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *