Przejdź do treści

Kominiarki, czapki, kapelusze

Ich głównym zadaniem jest utrzymywanie jak najwyższego komfortu cieplnego. Elastyczne materiały używane do produkcji kominiarek pozwalają na idealne dopasowanie do każdej głowy i szyi. Kominiarka narciarska posiada ergonomiczny krój, który dodatkowo pozwala na jej odpowiednie wpasowanie pod kaskiem. U nas pomimo niskich cen kominiarek do kasku najważniejsza jest jakość produktu zakupionego w naszym sklepie.

To nie tylko najlepsza odzież wojskowa, ale także przystępna cena za naprawdę porządnie wykonane akcesoria. Zamów profesjonalne kominiarki z naszej oferty online już dzisiaj. Dostępne w naszym sklepie czapki kominiarki dla dzieci zachwycają ślicznymi, zróżnicowanymi wzorami. W ofercie znajdują się fantazyjne nakrycia głowy z dużymi pomponami, a także klasyczne, gładkie modele bez nich.

Czapki zimowe dla dzieci stanowią najskuteczniejszy i najwygodniejszy sposób na osłonę głowy, twarzy i szyi przed zimnem, mrozem oraz wiatrem. Świetnie sprawdzają się w trakcie uprawiania każdego rodzaju sportu i aktywności fizycznej, w okresie niskich temperatur. Z reguły zimowe kominiarki dla dzieci wykonane są z materiałów termoaktywnych, które nie tylko chronią przed zimnem, ale zapewniają również skórze odpowiednią wentylację.

Kominiarka narciarska – jej rola sprowadza się do ochrony przed silnymi podmuchami powietrza i zimnem. Komin stanowiący jedność z czapką, nie pozwala na odmrożenie uszu i podrażnienie gardła, bo przyjemnie obejmuje także szyję. Ponieważ zazwyczaj jest wsuwana pod kask, więc powinna być dobrze dopasowana. NFM GARM Thermal Balaclava to grubsza wersja trudnopalnej kominiarki, która świetnie sprawdzi się w chłodniejszych porach roku. Zimowa kominiarka niemieckiej firmy Mil-Tec wykonana w całości z akrylu, który bardzo dobrze ogrzewa i zapobiega utracie ciepła. Cienka i lekka jak piórko kominiarka GARM Balaclava 2.0 chroni twarz i szyję przed oparzeniami podczas krótkotrwałej ekspozycji na płomienie.