Przejdź do treści

Mieszanka asfaltowa to wspaniały materiał

Masa bitumiczna może być stosowana w temperaturze otoczenia od -20 do +300C i nie powinna być stosowna podczas opadów atmosferycznych. Jeśli podczas stosowania temperatura jest powyżej +200C , po ułożeniu i zagęszczeniu należy posypać powierzchnie piaskiem drobnoziarnistym. Administrator nie przetwarza szczególnych kategorii danych osobowych, tj.

Jeżeli nie chcemy rezygnować z pomieszczenia, które pełni funkcje salonu, a nie mamy osobnego… Asfalt na zimno to mieszkanka kruszywa oraz lepiszcza, uzupełniona dodatkami adhezyjnymi i stabilizatorami. Wyglądem przypomina zwykłą masę asfaltową, jednak nie musi być podgrzewany do płynnej masy przed położeniem – tak jak ma to miejsce w tradycyjnym podejściu. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Aby wilgoć i chłód nie przedostawały się do domu i piwnicy przez fundamenty. Zapisz moje dane, adres e-mail i witrynę w przeglądarce aby wypełnić dane podczas pisania kolejnych komentarzy.

Sprawdzają się na mało uczęszczanych trasach, jak i tam, gdzie panuje bardzo duży ruch. Jest to efektem dopracowania technologii, która pozwala osiągać optymalną elastyczność i trwałość układanych na gorąco mieszanek. W sprzedaży są też masy asfaltowe stosowane na zimno. Mieszanka asfaltowa to wspaniały materiał, który pomoże Ci pozbyć się ubytków w nawierzchni. W prosty, ekonomiczny i trwały sposób zalepisz dziurę, wykonasz prosty podjazd, naprawisz chodnik, itp. Przy produkcji asfaltu właściwe proporcje dobranych materiałów mają ogromne znaczenie, by materiał odpowiednio ulegał zagęszczeniu i wyróżniał się przy tym wytrzymałością.

Mieszankę wykorzystuje się podczas remontów nawierzchni bitumicznych; wypełniania wszelkiego rodzaju ubytków oraz przestrzeni. Oferowana masa asfaltowa stosowana jest w szerokim zakresie temperatury – od -20 stopni do +40. Masa bitumiczna na zimno Cherbit P jest popularnym wyborem podczas prac związanych z nawierzchniami asfaltowymi. Z wyremontowanej nawierzchni można korzystać już po zaaplikowaniu masy – zapraszamy do dokładnego zapoznania się z opisem technicznym mieszanki. Grubość warstwy nakładanej na powierzchnię może wynosić od 1,5 cm do {4|four} cm.

Asfalt na zimno to specjalna odmiana asfaltu, masa asfaltowa gotowa do użycia bezpośrednio po rozpakowaniu i bez konieczności obróbki termicznej. Szczególnie przydatny jest asfalt na zimno podczas doraźnych napraw ubytków w asfalcie powstałych podczas normalnej eksploatacji drogi oraz podczas prac… Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową specyfikacją oferowanych produktów. Masa asfaltowa na zimno oraz emulsyjna masa zalewowa na zimno są doskonałym wyborem, jeśli chodzi o materiały do przeprowadzenia remontów nawierzchni bitumicznych. Mieszanki mineralno asfaltowe produkujemy w głównym zakładzie Wytwórni Mas Bitumicznych w Dąbrowie Tarnowskiej, przy ul.

Dotyczy to przede wszystkim jezdni, ale też parkingów, podjazdów, chodników, parkowych ścieżek, alejek i skwerów, czy przejazdów kolejowych i tramwajowych. Warto wspomnieć, że masa bitumiczna na zimno sprawdzi się w bezpośredniej styczności z kratkami ściekowymi i studzienkami kanalizacyjnymi. Firmy oferujące asfalt na zimno, takie jakGutta Polska sp. Z o.o., z reguły w swojej ofercie mają duże, 25 kg worki z masą asfaltową, przystosowaną do pojedynczych napraw na zimno. Dzięki temu w zależności od powierzchni i głębokości ubytku, w wygodny sposób można dozować masę asfaltową w odpowiednio dobranej ilości.