Przejdź do treści

niewielkiE naprawY w przemyśle budowlanym drogowym

Kolejnym krokiem jest wypełnienie całego ubytku produktem. Nadwyżkę substancji można z powrotem włożyć do opakowania. W następnej kolejności należy przystąpić do ubijania nawierzchni. Praca ta nie wymaga zastosowania specjalistycznych narzędzi, wystarczy zwykła łopata. Można też sięgnąć po dodatkowy sprzęt do ubijania, taki jak ubijarka elektryczna, ale nie jest to konieczne. Kładzenie asfaltu na zimno jest szybsze i łatwiejsze w porównaniu do tradycyjnych form układania nawierzchni.

Łatwość użycia i szybkość wykonania naprawy nawierzchni czynią nasz produkt liderem na rynku. Innowacyjne i masy do napraw nawierzchni, pozwalające na wykonanie prac z zachowaniem najwyższych stadardów jakościowych i troską o środowisko naturalne. Mieszanki mineralno-asfaltowe na zimno do szybkiego uzupełniania ubytków w nawierzchniach i remontów cząstkowych – workowane. Ochrona prywatności Użytkowników serwisu, w tym przedsiębiorców których dane są publikowane w serwisie.

Drogi, ulice, parkingi i podjazdy oraz wszelkie nawierzchnie bitumiczne albo betonowe ulegają uszkodzeniom różnego typu przez cały czas. Takie defekty oraz luki w jezdni lub chodniku są niebezpieczne dla samochodów i ludzi. Nie należy jej stosować podczas opadów atmosferycznych.

Asfalt Bitumer możne być używany bez względu na warunki atmosferyczne. Deszcz czy mróz nie są przeszkodą podczas korzystania z asfaltu Bitumer. Nasz Asfalt poradzi sobie z naprawą, jeśli głębokość otworu wynosi od 10 do 80 mm. Nie jest toksyczny czy łatwopalny, ale zaleca się noszenie rękawic podczas czynności związanych z naprawą, ponieważ materiał z jakiego jest wykonany jest stosunkowo lepki. Jak wspomnieliśmy we wstępie, masy bitumiczne są stosowane do remontowania nawierzchni i uzupełniania w nich ubytków.

Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. Posiada zbilansowany skład, dzięki czemu mieszanka jest bardzo spójna i urabialna. Proponowane przez nas masy bitumiczne, które wytwarzamy na zimno sprawdzają się doskonale podczas konserwacji i regeneracji powierzchni dróg i chodników.

Lotniskach, ścieżkach oraz w dołkach załadunkowych. Cena orientacyjna wybranego towaru stanowi średnią ważoną liczbą produktów dostępnych w Serwisie. IRR należy zagęścić/ubić następnie przy użyciu ubijaka ręcznego lub mechanicznego tak aby stanowiła jeden poziom z nawierzchnią jezdni/drogi. Produkt nadaje się do magazynowania przez przynajmniej 6 miesięcy.

Mogą być zarówno po stronie aplikacji (odpowiednie warunki atmosferyczne, właściwe użycie ubijaka), jak i po stronie samej mieszanki. Zapraszamy do kontaktu z Doradcami z działu Budowlanego w Bitumer. Jeżeli okaże się, że miękkość masy to efekt niewłaściwych, niezawinionych przez Klienta cech fizykochemicznych masy, może Pani złożyć reklamację na ten produkt. Można to zrobić osobiście w sklepie, telefoniczne lub przez Internet. W przypadku niewielkich napraw w przemyśle budowlanym drogowym konieczne jest użycie asfaltu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *