Przejdź do treści

Poleasingowe drukarki laserowe

Lexmark uzyskał już kolejny w tym roku tytuł od firmy Quocirca, zajmującej się analizą branży druku, tym razem w zakresie zrównoważonego rozwoju. Zalety producenta podsumowano w raporcie Sustainability Vendor Landscape 2022. W tym raporcie firma Quocirca przeanalizowała postawę wiodących producentów z branży urządzeń drukujących wobec zrównoważonego rozwoju oraz ekologii. Poza tym, producent dąży do osiągnięcia neutralności węglowej do 2035 roku, uczestniczy w wielu inicja…

Oferta, jaką prezentujemy jest bardzo szeroka i spełni oczekiwania każdego przedsiębiorcy. Zwiększ wartość swoich drukarek za pomocą naszych akcesoriów. Oferujemy dzierżawę drukarki mobilne w każdym przedziale cenowym i dla każdej branży, a także akcesoria umożliwiające stworzenie kompletnego rozwiązania przenośnego. Poleasingowe drukarki laserowe to wysokiej klasy sprzęt w najniższej cenie, na który udzielamy do 12 miesięcy gwarancji. Dobra drukarka do domu powinna mieć kompaktowe rozmiary, aby nie zabierać zbyt wiele miejsca. Nie bez znaczenia jest również waga, szczególnie jeżeli po zakończeniu drukowania zamierzamy przenosić drukarkę w mniej widoczne miejsce.

Coraz więcej osób, szukając ochłody, postanawia wybrać klimatyzator przenośny. To sprzęt, który ma zagwarantować nie tylko ruch powietrza w pomieszczeniu, ale realne obniżenie temperatury – i to na dłuższy czas. Sprawdź najnowszą promocję na model RC80U2AV4D z systemem automatycznego czyszczenia kondensatora – sprzęt przeceniono do poziomu 2294 zł. Tylko do 17 sierpnia masz czas na zakup odkurzacza pionowego marki Tefal z gratisami o wartości nawet 450 zł.

Canon oferuje szeroki wybór drukarek laserowych kolorowych. Najczęściej wykorzystywanymi tuszami do drukarek marki Canon, są te, które pasują do modeli z serii Canon Pixma, MAXIFY, Selphy, Multipass, SmartBase z serii W oraz pozostałych. Mamy w ofercie także tusze Canon do drukarek, których już od dłuższego czasu nie ma w sprzedaży i trudno znaleźć Ci swój tusz w innych miejscach. Technologia druku laserowego bardzo przypomina pracę kserokopiarki, bo i w tym przypadku urządzenie korzysta z tonera proszkowego. Maleńkie cząsteczki nanoszone są na papier warstwa po warstwie, a potem wprasowywane przez bęben obrazowy.

Udostępnia użytkownikowi funkcje Face Sharpener (poprawianie ostrości obrazu twarzy), Red Eye Correction oraz nową funkcję Auto Image Fix – do automatycznego poprawiania typowych błędów fotografii. ScanSoft OmniPage SE – Zaawansowana aplikacja OCR . Służy do optycznego rozpoznawania tekstu, konwertując przeskanowany obraz tekstu na tekst edytowalny. Canon MP Navigator EX – Pomaga użytkownikom wykorzystać wszystkie zalety urządzeń wielofunkcyjnych.

Pozostawienie urządzenia atramentowego na kilka miesięcy może skończyć się koniecznością wymiany całej głowicy (na szczęście w przypadku wielu urządzeń marki Canon jest to możliwe). Warto też jeszcze przed kupnem urządzenia zorientować się jaki jest dokładnie koszt tonerów/tuszy i wydruku. Jeśli posiadasz dobrej jakości drukarkę i odpowiedni tusz, można drukować własne zdjęcia lub prezentacje w wysokiej jakości nawet w warunkach domowych