Przejdź do treści

ProfesjonalnE usługI serwisu Drukarek

Sprzęt tego typu doskonale sprawdzi się w takich branżach jak telekomunikacja, zabezpieczenia, MOR, elektryka, a nawet budownictwo. Podwyższona odporność na uszkodzenia mechaniczne gwarantuje długą żywotność i bezawaryjne działanie drukarek. Wysokowydajne, ekonomiczne w użytkowaniu, nowoczesne drukarki laserowe Canon kolorowe Konica Minolta oferują prędkość do forty stron na minutę.

Bez względu na to, czy wybrany image zostanie wpisany ze spacją, myślnikiem czy serią – wyszukiwarka zawsze szybko i łatwo znajdzie zamiennik lub produkt oryginalny. Co więcej, czasami drukarki mają inne cechy charakterystyczne zawarte w kodzie np. W tej sytuacji nasza wyszukiwarka również je znajdzie. Dymo oraz Brother to dwie najpopularniejsze marki, które specjalizują się w produkcji drukarek do etykiet.

Ze względu na bardzo niski koszt druku – chyba warto spróbować. Stan bardzo dobry, działa jak należy, trzeba tylko dokupić tusz kolorowy lub oba tusze, najlepiej XL, co się bardzo opłaca. W miarę możliwości usterka usuwana jest na miejscu, w wypadku poważnych awarii drukarka zabierana jest do naszego serwisu stacjonarnego na terenie Gdańska.

Polecane są dla użytkowników, którzy drukują spore ilości dokumentów i grafik. Urządzenia Brother są sprzętem bardzo wysokiej jakości i tylko strona z drukarkami, która dba o dostęp do najlepszych ofert ma je w swojej bazie. Drukarki i urządzenia wielofunkcyjne laserowe w obecnym świecie są potrzebne do pracy nie tylko w ogromnych biurowcach i urzędach ale także w prywatnych mieszkaniach.

Nie zapominaj o największych akcjach sprzedażowych typu Cyber Monday, Black Friday albo Singles’ Day. Również promocje okolicznościowe, takie jak „Back to School”, często wiążą się z przecenami artykułów szkolnych i biurowych. Znajdziesz w tej kategorii także profesjonalny sprzęt biurowy, w tym np. Laminatory, plotery, czy też skanery oraz urządzenia wielofunkcyjne. Wszystkie te urządzenia ułatwią i uproszczą szereg prac biurowych – warto zatem skorzystać z promocji i sprawdzić naszą ofertę. Profesjonalne drukarki fotograficzne A3 wykorzystują systemy stałego zasilania w atrament, które pozwalają na precyzyjne nadzorowanie poziomu atramentu i zachowywaniu pełnej wydajności sprzętu.

Prowadzimy biuroserwis i dostarczamy towar do biur i urzędów w Gdańsku i całej Polsce. Oprócz najlepszych sprzętów czołowych międzynarodowych producentów, oferujemy Państwu również usługi doradztwa oraz serwisowanie sprzętu, który został u nas zakupiony lub wynajęty. Każda drukarka, kopiarka czy ekran projekcyjny jest objęty gwarancją, dzięki której jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową usługę naprawczą, która nie obniża wartości danego urządzenia biurowego. Dzięki temu każde urządzenie oferowane przez naszą firmę w ramach dzierżawy działa w pełni poprawnie i nie nosi śladów użytkowania, które mogłyby obniżyć jego wydajność. Profesjonalna usługa serwisu sprawia, że naprawa drukarki czy kserokopiarki przebiega błyskawicznie, a klienci zawsze mogą liczyć na sprawne i gotowe do dalszego działania urządzenia biurowe.