Przejdź do treści

Szeroka gama biurkowych drukarek

Firma HP przyspiesza popularyzację druku 3D w poszczególnych branżach dzięki zaawansowanym innowacjom materiałowym. Przekształcaj właściwości części woksel po wokselu, wchodząc w przyszłość nieograniczonych zastosowań, materiałów i kolorów. Wyobraź sobie przyszłość, w której produkowane są „inteligentne części” z wbudowaną elektroniką, z wykorzystaniem funkcji śledzenia i obróbki danych. Firma HP pomoże Twojej firmie przygotować się na nową erę produkcji cyfrowej. Reprezentuje on pewną wartość w określonym miejscu przestrzeni trójwymiarowej. Różnica polega na tym, że woksel posiada także parametr objętości oraz zakodowane dane wolumetryczne opisujące jego pozostałe parametry.

Przejmij pełną twórczą kontrolę nad swoimi zdjęciami dzięki profesjonalnym drukarkom fotograficznym PIXMA i imagePROGRAF PRO. Wygodna w obsłudze, bardzo wydajna, oszczędna drukarka wielofunkcyjna z Wi-Fi charakteryzująca się wysoką niezawodnością i pozwalająca na dużą kreatywność. Wielofunkcyjność, najlepsze opcje łączności, możliwości drukowania bez obramowania i opcjonalne plotery XL – wszystko to można mieć za przystępną cenę. Możesz drukować zdjęcia poza domem na niezawodnych i lekkich drukarkach przenośnych, które pasują do Twojego stylu życia.

Drukarka canon atramentowa zajmuje wśród wydruku zdjęć drugie miejsce, ale zdecydowanie do użytku domowego. Przy profesjonalnym użytkowaniu, nie zapewni nam najwyższej jakości a z czasem obrazy będą niestety blaknąć. Drukarka laserowa w tej kategorii sprawdza się najmniej, ponieważ prezentuje niską jakość kolorów i mało wyraźne detale. Również nie zapewnia nam odporności na promienie UV. Do domowych warunków i sporadycznego drukowania niewielkiej ilości stron, z pewnością lepszym wyborem będzie drukarka atramentowa lub urządzenie wielofunkcyjne atramentowe np.

Masz również możliwość rezygnacji z tych plików cookie. Jednak rezygnacja z niektórych z tych plików cookie może wpłynąć na wygodę przeglądania. W drukarce atramentowej wydruk uzyskiwany jest poprzez nanoszenie na papier kropli atramentu.

Szeroka gama biurkowych drukarek, które są niezwykle popularnymi urządzeniami w miejscach z ograniczoną przestrzenią użytkowania. Aż wreszcie drukarki przemysłowe, które są najbardziej zaawansowanymi urządzeniami. Zadrukowują największą liczbę etykiet, są bardzo odporne na niekorzystne warunki pracy i dają pełną gwarancję bezawaryjności. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży staliśmy się prawdziwym ekspertem od urządzeń biurowych. Naprawiamy i serwisujemy drukarki, kopiarki i kserokopiarki oraz prowadzimy wynajem wszystkich wyżej wymienionych sprzętów.