Przejdź do treści

Szybkość wydruku na podobnym poziomie jak drukarki laserowe

Informacje o zmianie tych ustawień i o plikach cookie można uzyskać tutaj. Jesteśmy świadkami kształtowania się nowego modelu pracy. Na bazie naszych rozwiązań, oprogramowania i usług wspieramy Twoją firmę w tworzeniu innowacyjnego środowiska pracy, które pozwoli podnieść zaaangażoanie, komfort i efektywność w Twoim zespole.

Obecnie drukarki canon są łatwe w obsłudze, wyposażone w intuicyjny panel oraz zaawansowane funkcje. Zapewniają niezawodność, wysoka rozdzielczość i precyzyjne wydruki. Dodatkowo posiadają solidną konstrukcję eliminującą wibrację, co przekłada się na dokładność, nawet w wydruku skomplikowanych kształtów.

Wbrew pozorom interesującą alternatywę mogą stanowić niektóre urządzenia atramentowe. Oczywiście pod warunkiem, że będzie to sprzęt odpowiednio dobrany. Mowa tutaj przede wszystkim o sprzęcie wyposażonym w system stałego zasilania atramentem, pozwalającym na niezwykle niskie koszty wydruków. Brother DCP-1622WE jest wielofunkcyjnym urządzeniem o ekonomicznej charakterystyce pracy. W drukarce stosujemy wydajne i niedrogie tonery Brother, które doskonale sprawdzą się w niewielkim biurze oraz w domu.

W następnym kroku firma HP będzie oferować szereg termoplastów, w tym perełki szklane PA eleven i PA 12, oraz materiały cechujące się ognioodpornością, a także elastomery. Dzięki platformie HP Multi Jet Fusion Open Platform i sieci partnerskiej na rzecz innowacji firma HP planuje dalej poszerzać ofertę materiałową. Szybszy rozwój w zakresie materiałów dzięki HP Multi Jet Fusion Open Platform jest konieczny do otwarcia drzwi dla nowych dotychczas niewyobrażalnych zastosowań. Firma HP przewodzi innowacyjności w branży druku 3D i ułatwia rozwój nowych doskonalszych materiałów do druku 3D przy obniżeniu ich kosztów. HP Open Platform wesprze przejście od produkcji tradycyjnej do cyfrowej, a także rozwój oprogramowania i standardów, takich jak 3MF, oraz ulepszony format plików druku 3D. Firma HP znosi wszelkie bariery na drodze do popularyzacji druku 3D we wszystkich branżach dzięki współpracy partnerskiej za pośrednictwem platformy Multi Jet Fusion Open Platform.

Podczas pandemii Covid-19 firmy zmagały się z licznymi wyzwaniami, których nie doświadczały wcześniej. Zachowanie produkcji na standardowym poziomie, trudności z płynnym świadczeniem usług w warunkach lockdownu czy zmniejszony popyt dla wielu okazały się problemami nie do przeskoczenia. Szczególnie dotknięte tą sytuacją były małe i średnie przedsiębiorstwa. Efektywność biznesowa zawsze była znacząca dla funkcjonowania firmy, ale w pandemicznej sytuacji okazała się jeszcze ważniejsza. To podstawa działania dla przedsiębiorstw, którym zależy na utrzymaniu się na rynku.

Kompaktowe urządzenia formatu A4 do biura jak i dla użytkowników prywatnych. Nowoczesny design, niezawodność oraz wiele funkcji ułatwiających użytkowanie to atuty naszych drukarek. Jako eksperci z wieloletnim doświadczeniem docieramy do Państwa z usługami serwisowymi. Zachęcamy także do skorzystania z usługi dzierżawy drukarek. Naprawiamy drukarki, kserokopiarki, urządzenia wielofunkcyjne. Chcemy szybko i sprawnie odpowiadać na Państwa potrzeby. Sami wiemy, jak ważni są doświadczeni partnerzy w codziennej pracy.

Jeśli tonery będą zawsze wysokiej jakości, to takie też będą wydruki, dlatego Hanzo – strona z drukarkami – poleca oryginalne materiały eksploatacyjne od sprawdzonych producentów. Większość użytkowników decyduje się na urządzenia atramentowe, które gwarantują świetny wydruk w kolorze, są tańsze w eksploatacji i przede wszystkim w zakupie. Współczesne modele gwarantują szybkość wydruku na podobnym poziomie jak drukarki laserowe. Często zaletą „atramentówek” jest ich mniejsza konstrukcja oraz możliwość drukowania zdjęć.