Przejdź do treści

Technologia o roboczej nazwie asfalt na zimno

Powierzchnia na której zastosowano asfalt na zimno jest bardziej odporna na duże natężenie ruchu oraz bardzo prosty w użyciu. Miejsce naprawiane wcześniej dokładnie oczyścić z wszelkiego rodzaju elementów luźnych jak piasek, pył, luźne fragmenty nawierzchni. Przed zastosowaniem należy zapoznać sięz kartą techniczną i kartą charakterystyki produktu. Te pliki pozwalają Bitumer analizować sposób korzystania ze sklepu internetowego w celu pomiaru i poprawy jego wydajności.

Wysoką trwałością i uniwersalnością cechuje się przede wszystkim mieszanka mineralno-asfaltową na zimno QPR 2000. Przebieg procesu Masy bitumiczne służą do wyrównywania powierzchni jezdni i ciągów pieszych. Nawierzchnie asfaltowe są popularnym sposobem utwardzania dróg.

Przy zastosowaniu kilku warstw mieszanki TRAKT S.A. Maksymalna głębokość naprawianego ubytku może wynosić 10 cm. Produkowana mieszanka posiada uziarnienie od {0|zero} mm do {8|eight} mm.

Posiada Pani/Pan również prawo do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie dotyczących Pani/Pana danych osobowych narusza RODO. W zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz rozliczeń z tytułu realizowanych odpłatnych usług – {art|artwork}. 6 ust. 1089] (wypełnienie obowiązku prawnego ciążącego na Administratorze). Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. O świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 Nr {144|one hundred forty four|a hundred and forty four} poz. 1204 z późn. zm.). [newline]Dzięki konsystencji mieszanki, która jest podatna na formowanie możliwe jest jej dokładne rozprowadzenie po powierzchni uszkodzenia. Mogą być stosowane zarówno na suchej, jak i na mokrej nawierzchni.

Jest łatwa w użytku, odporna na odkształcenia i cechuje ją wysoka odporność na obciążenia eksploatacyjne. Masa bitumiczna nazywana jest również asfaltem na zimno i wykorzystuje się ją do różnego rodzaju remontów nawierzchni i uzupełniania w niej ubytków. Asfalt na zimno to nowoczesne i wygodne rozwiązanie, stosowane w budownictwie. Masy bitumiczne wykorzystuje się do szybkich napraw dróg i chodników, a także w wielu innych miejscach. Sprawdź, czym dokładnie jest asfalt na zimno, jakie są zalety stosowania tej mieszanki. Poznaj szerokie zastosowanie mas bitumicznych w różnych dziedzinach budownictwa.

Dodatkowo mieszanka mineralno-bitumiczna na zimno QPR-S sprzedawana jest w workach o wadze 25 kg a także luzem. Nasz sklep budowlany oferuje 25 kg worki z masą asfaltową, przystosowaną do pojedynczych napraw na zimno. Skład budowlany PSB Kowalczyk to polski dystrybutor najwyższej jakości asfaltu do szybkiej i skutecznej naprawy różnego rodzaju nawierzchni. Asfaltu na zimno można używać do napraw dróg, jezdni, ulic, parkingów i podjazdów wykonanych z nawierzchni bitumicznej lub betonowej. Z naszym asfaltem naprawa różnych ubytków i dziur w nawierzchni jest łatwa, szybka i wygodna.

Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę plików cookie . Aby strona mogła działać prawidłowo, zmień ustawienia zabezpieczeń i odśwież stronę. Umów się do strefy projektowania, gdzie pomogą Ci nasi projektanci. Możesz też skorzystać z Planera 3D, dzięki któremu samodzielnie zwizualizujesz projekt swojej garderoby.

Technologia o roboczej nazwie asfalt na zimno dotyczy wykorzystania w produkcji mieszanki mineralno-asfaltowej do stosowania na zimno surowców pochodzących z recyklingu. Od kilku lat taką technologię stosują firmy zarówno w Polsce jak i za granicą. Nasze wyroby tworzone są zgodnie z przyjętymi normami. Mieszanka asfaltowa posiada odpowiednią dokumentację i certyfikat (Krajową Ocenę Techniczną), który udziela Instytut Badawczy Dróg i Mostów w Warszawie (tutaj można przeczytać dokument PDF). W kwestii takiej jak masa asfaltowa, cena produkcji bezpiecznego i wysokiej jakości produktu nigdy nie jest zbyt wysoka, dlatego nie szczędzimy środków na rozwój technologiczny oraz wyposażenie parku maszynowego. Mieszanka mineralno asfaltowa na zimno nie zagraża więc życiu i zdrowiu osób, które z niej korzystają.

Ubytki uzupełniamy masą bitumiczną „Standard” o granulacji 1 mm – 5 mm. Do wypełniania wąskich szczelin należy zastosować „ Drobnoziarnisty” o granulacji {0|zero},1 mm – 3 mm. Masa zalewowa typu TL82 , produkowana na bazie asfaltów modyfikowanych polimerami, przeznaczona jest do wypełniania fug, szczelin, pęknięć i dylatacji w nawierzchniach asfaltowych i betonowych do poziomu zero.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *