Przejdź do treści

Trudnopalna kominiarka jednootworowa

W zależności od materiału i rodzaju, w naszym sklepie znajdziesz tanie damskie czapki zimowe z pomponem rozpoczynające się od ceny 19 zł. Rozmiar kominiarki można łatwo wybrać, ponieważ najczęściej szyte są w rozmiarach pasujących dla wielu użytkowników. Dzięki temu bezproblemowo znajdziesz produkt odpowiadający twoim wymaganiom. Kominiarki doskonale współpracują z hełmami i kaskami, będąc optymalnym uszczelnieniem podczas zimowych działań. Dobór odpowiedniej kurtki wojskowej pozwoli Ci perfekcyjnie zabezpieczyć się przed nieprzyjemnościami zimowego sezonu.

Wiemy, jak ważne jest, by każdy, niezależnie od wieku, mógł dopasować odpowiednie nakrycie głowy. Co więcej, stosujemy różne rozwiązania, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że nawet osoby zbliżone do siebie wiekiem mogą mieć zupełnie odmienne upodobania.

Ale jak uchronić się przed chłodem, gdy mróz szczypie w nos i różowi policzki? Wystarczy zaopatrzyć się w gadżet, bez którego coraz więcej osób nie wyobraża sobie szaleństw na śniegu. To kominiarka narciarska, ciepła, przyjemnie otulająca, a przy tym przewiewna – https://e-kominiarki.pl/pl/c/Czapki-i-kapelusze/337

Ten plik cookie nie zapisuje żadnych danych osobowych dotyczących żadnego klienta sklepu. Nazwa Dostawca Co to robi Wygaśnięcie Dopuszczać Wózek sklepowy PrestaShop Zapewnia to i utrzymuje produkty w koszyku. Zadaniem tego typu dodatku jest przede wszystkim ochrona zarówno twarzy, jak i szyi przed ujemnymi temperaturami. W połączeniu z innymi elementami stroju, takimi jak np.

Materiał jest elastyczny, doskonale układa sie do kształtu twarzy. Trudnopalna kominiarka jednootworowa Claw Gear Advanced FR Balaclava przeznaczona do uniwersalnego użytkowania zwłaszcza podczas chłodniejszych pór roku. Chroni część twarzy i szyję przed krótkotrwałym działaniem płomienia. Kominiarka REGULAR to wersja kominiarki z krótszą częścią ochraniającą klatkę piersiową. Jej kształt zapewnia idealne dopasowanie, a zupełnie płaskie szwy gwarantują niespotykany komfort użytkowania. Kominiarki wyposażono w płaskie szwy oraz prostą konstrukcję.

Wysokiej jakości kominiarka niemieckiej firmy z linii Professional, wykonana ze 100 percent bawełny. Przeznaczona dla strażaków, którym zapewnia ochronę i komfort podczas akcji gaśniczych. COMAZO PBI® to trudnopalna, dwuwarstwowa kominiarka strażacka zapewniająca wysokie bezpieczeństwo i komfort noszenia.